Obserwatorzy

wtorek, 26 września 2017

Co kwitnie w ogrodzie?

Dzisiaj się nareszcie wypogodziło. Cudownie było czuć promienie słoneczne idąc na stację kolejową. Jak bym się znalazła w innym świecie, w innym wymiarze. Świat od razu wypiękniał. Jest tak mokro po tych deszczach, że dzisiejsze plany z wykopaniem ziemniaków nie powiodły się. Pole musi się osuszyć. W ogóle wszyscy jesteśmy już zmęczeni niekończącymi się opadami deszczu, zachmurzonym niebem i tą burowością i szarością otoczenia. Dlatego może właśnie, tak cieszą mnie kwiaty, które obecnie kwitną w ogrodzie. 

W tym roku swój renesans przeżywają dalie, które mnie na nowo oczarowały i cynie. Dziś nie chcę dużo pisać, chciałabym po prostu pokazać zdjęcia szczególnie jednej rabaty. Kwiaty za płotkiem to część warzywnika. Warzywa nie dopisały za to kwiaty tak. 

Mam nadzieję, że się w końcu wypogodzi i będą nas cieszyć słoneczne dni. 

Pięknej pogody życzę wszystkim moim czytelnikom.
:)

15 komentarzy:

 1. U mnie też dzisiaj było słonecznie, a jedna pani maszerowała w letniej sukience na gołe ręce i nogi w sandałkach ;).

  Kolorowo u Ciebie. Super :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne masz kwiaty. Super mix kolorów. Jest tak słonecznie, tak przyjemnie, a ja muszę w domu siedzieć bom chora. Oby szybko choroba sobie poszła. Chcę poczuć piękną złotą jesień.
  Pozdrawiam.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że Twoje dalie nie poddają się jesieni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie piękne pastelowe dalie kupiłam ostatnio od Babuleńki na ulicy. Cudne są, a onętki bardzo lubię, kojarzą mi się z moim domem.

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas dzisiaj też w końcu słoneczko, wybieram się właśnie na obchod po ogrodzie :-) pięknego dnia. :-) piękne kwiaty:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Słoneczka życzę na dłużej niż jeden dzień 😄 Kolorowo u Ciebie w ogrodzie.

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie we wrześniu pogoda jest słoneczna. Może u Ciebie wkrótce wypogodzi się na dłużej. Pięknie kwitną Ci kwiaty.
  Pozdrawiam jesiennie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo się cieszę, że słonko jeszcze przygrzewa. Nacieszyć się można pięknem jesiennych kwiatów. Ja to już chyba nie zdążę zobaczyć bo zapowiadają szybką zimę. Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Skontaktuj się proszę ze mną przez maila, bo zdążyłam wykasować wiadomość od Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Życzę Wam pięknej słonecznej pogody, w ogrodzie masz pięknie i to chyba choć w części rekompensuje brak słonecznej aury. Pozdrawiam.:)

  OdpowiedzUsuń
 11. W moim regionie - wrzesień jest cudowny ! Jest słoneczna pogoda i nie pada. Lubię jesień, a kwiaty potrafią nas mile zaskoczyć, zakwitając kolejny raz. U mnie jest tak z lawendą i floksami, które ponownie cieszą nas kwiatami. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Sliczne cynie, kosmosy i dalie.
  U Wsa mokro, u nas za sucho.

  OdpowiedzUsuń
 13. Cieszą ukwiecone rabaty. Twoje cynie, kosmosy pomimo jesieni prezentują się pięknie mimo deszczowej pogody.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Super też mam dalie i kosmosy,marcinki i inne ale masz rację te deszcze już by mogły sobie odpuścić-trochę za dużo:(

  OdpowiedzUsuń